تبلیغات
دختر مهندس سیاستمدار - کله پاچه ی مورچه!
دختر مهندس سیاستمدار
کله پاچه ی مورچه!
من اومدم یه مطلب نوشتم در مورد اینکه چقدر روی دمپایی هام حساسم و این حرفا، اون وسطا یک بار از دهنم پرید که سایز پام سی و پنجه! حالا چند نفر از دوستان ازم پرسیدن که تو با اون سایز پا چطور کفش پیدا می کنی؟؟
اصل قضیه اینه که اون مطلب خودش به خودی خود خیلی بی اهمیت بود!! حالا دیگه مورچه چیه که کله پاچه ش چی باشه؟؟؟ 

دوستان عزیزم! حقیقت تلخی که در زندگی من وجود داره اینه که من اصلاً به راحتی کفش پیدا نمی کنم! مشکل سایز پا رو که بذاریم کنار و بد سلیقگی من رو توی خرید کردن بهش اضافه کنیم، آخرش این میشه که هر لباس یا کفش جدیدی که میخرم، از فرداش دنبال خرید کفش و لباس بعدی هستم و تا جنس مورد نظرم رو پیدا کنم قبلیه مستهلک شده!!
اصولاً کفش ها چند نوع هستن. مثلاً برای خرید کفش های کتونی زیاد سخت نمیگیرم! چون معمولاً یخورده گشاد هم اگر باشن زیاد به چشم نمیان و میشه پوشید. کتونی رو همیشه آل استار می خرم یا به قول فرشاد "بیس بال بوت"! که خب چون اصولاً کفش خشکیه ،نشون نمیده که زیاد هم سایز پام نیست. 
یه سری کفش ها هستن که بهشون راحتی میگن یا به قول خارجیا پامپ! که من هر وقت گرفتم ناراحت بودم، از بس که سی و پنج نداشتن و سی و شیش هم نداشتن و سی هفت رو به زور بهم قالب کردن و هی توش کفه چپوندن. منم هی پشت پاهام تاول زد و هی موقع راه رفتن لنگ زدم!
یه سری کفش ها هستن که زنونه هستن و معمولاً اگر شانس بیارم سایز سی و پنج پیدا می کنم، گاهی اوقات هم میگم اقوام از بلاد خارجه برام بیارن که معمولاً هم اندازه در میاد و هم چیزای خوشگل تری پیدا میشه!
کفش عروسی هم پیدا نکردم و همون کفش نامزدی رو برای عروسیم پوشیدم چون کفش نامزدیم طلایی بود و لباس عروسم هم سفید نبود، بد نشد. ولی از بس که پاشنه ش بلند بود و راه رفتن باهاش سختم بود، هم توی نامزدی و هم توی عروسی فقط نیم ساعت اول پام بود، بعدش یکی از کفشای خودمو پوشیدم.
فقط بعضی وقت ها صندل هایی سایز پای من پیدا میشه که اکثر اوقات به اجبار می خرم چون یا مدلشون قشنگ نیست یا انقدر ناراحتن و اذیت می کنن که ترجیح میدم نپوشمشون.

دیگه ببخشید که این پست انقدر مزخرف و بی سر و ته درومد! در خواست دوستان بود...

نوشته شده توسط مهتاب زاهدی در پنجشنبه 18 خرداد 1391 و ساعت 07:13 بعد از ظهر [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ یکشنبه 21 خرداد 1391 و ساعت10:32 قبل از ظهر

All Rights Reserved 2005-2006 © http://mohandesakele.mihanblog.com